Страница 8 из 8 ПерваяПервая 12345678
Показано с 106 по 109 из 109

Тема: Украинский язык

  1. #106
    Чертёнок Аватар для CIVa
    Регистрация
    18.04.2011
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    13
    Спасибо
    я - 156; мне - 1
    Vitaly, я так розумію, що Ви до мене звертаєтесь? Що стосується того, що я розмовляю з народження, то це, звичайно, моя помилка. Я мала на увазі, що з народження мешкаю в україномовному середовищі. В Київ переїхала 7 років тому. Я не вважаю, що українці, які змалку розмовляють тільки російською, зараз страждають, адже в країні весь інформаційний простір російськомовний. Як я писала, переїхавши в Київ, я зіштовхнулася з величезною проблемою, яка полягала в повній відсутності фахової (філософської) україномовної літератури. Читати ж чужою, на той момент майже не зрозумілою російською, неймовірно складні для 17-річної людини тексти, було дуже складно.
    Тим більше, в нашій країні російськомовне населення зобов'язане володіти українською. По-перше, тому що вона на сьогоднішній момент єдина державна мова , по-друге, тому що вивчається в усіх школах. ( наприклад я вивчала російську лише в 2-4 класах).
    Цитата Сообщение от Vitaly
    в голодной стране языковая проблема надумана для отвлечения от реальных проблем
    Тут я з Вами повністю згодна.

  2. #107
    Старожил
    Регистрация
    12.09.2006
    Адрес
    Украина. Харьков
    Сообщений
    585
    Записей в блоге
    66
    Спасибо
    я - 6; мне - 23
    CIVa, ну, українською, так українською. нехай банять обох!))))
    звичайно я зрозумів, що то була помилка, ала не втримався і трохи поглузував.))) за що і перепрошую!)
    Тим більше, в нашій країні російськомовне населення зобов'язане володіти українською.
    в нашій країні усе населення , а не тільки російськомовне, повинно володіти українською.
    але насаджувати її так, щоб люди дійсно страждали це - нонсенс. )))
    щодо вивчення її у школах: у школі, де навчається мій старший син і куди піде молодший російську мову зовсім не викладають... ось просто перестали викладати і все... і це у історично російськомовному регіоні. весело?
    ну а далі можна розводити теревені про відокремлення культур і т.і. але не будемо. гаразд? )))
    п.с. смотрю, в симс-разделах Вы неплохо и по-русски "страдаете"! )))
    это было шутка. не обижайтесь!)
    Господи, бережі Україну!

  3. #108
    Чертёнок Аватар для CIVa
    Регистрация
    18.04.2011
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    13
    Спасибо
    я - 156; мне - 1
    Vitaly, що Ви, з почуттям гумору в мене все гаразд, я не ображаюся.
    Про насадження я нічого не писала.
    А російською я справді володію, це дуже багата і красива мова, її безумовно варто знати. Я не ставлюся до неї негативно, як це могло здатися.

  4. #109
    Участник Аватар для mis_stasy
    Регистрация
    15.01.2010
    Адрес
    Украина
    Сообщений
    333
    Спасибо
    я - 60; мне - 3
    заметила вот что: книги мне больше нравится читать на русском, а фильмы (точнее переводы) смотрю по возможности на украинском
    и да на родном языке без проблем общаюсь, хотя бы ошибки в словах почти не делаю...

Страница 8 из 8 ПерваяПервая 12345678

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •